15. ročník této tradice proběhl dne 15. listopadu 2022 v Kysuckém Novém Mestě, za účasti SŠ Dakol Orlová, SŠ Hlučín, SŠ KNM a naší školy. Každá škola byla zastoupena dvěma žáky. Naši střední školu reprezentovali žáci druhého ročníku, Vanesa Marija Grzelinská a Valerie Viktorie Plevová.

Soutěž byla pojata formou hry, která se skládá z několika disciplín. Žáci si vzájemně porovnali své znalosti a dovednosti. Také pedagogové si předali nové poznatky a zkušenosti. Do hodnocení byli zapojeni výchovní pracovníci ze všech středních škol. Výsledky soutěžících byly vyrovnané. Krásné druhé místo získala naše žákyně Vanesa a Valerie obsadila dělené čtvrté místo. Dopoledne proběhlo v příjemné atmosféře a všichni si odnesli upomínkové předměty, malé pozornosti ze všech škol. Za první tři místa byly předány hodnotné věcné odměny a diplomy. Věříme, že tradice bude i nadále pokračovat a příští rok se potkáme na střední škole v Hlučíně.

Poděkování za podporu patří vedení naší školy a všem pedagogům, kteří výše uvedené žákyně na soutěž připravovali.

Skip to content